Skip to content Skip to footer

Zima Nad Zalewem? Jak najbardziej!

Bieszczadzki Zawóz słynie z przepięknych terenów, które latem zachwycają swoimi kolorami. Soczysta zieleń lasów przeplata się z błękitem nieba i turkusem Jeziora Solińskiego.

Nic jednak nie zastąpi magii tego miejsca, która w całej okazałości ukazuje się nam w okresie zimowym. Widok drzew przykrytych puchowym śniegiem i śpiącej, zamarzniętej wody zapiera dech. Tutaj na każdym kroku uświadczysz widoków rodem z pocztówek i plakatów.

Jeśli marzysz o prawdziwie magicznych świętach, wspaniałej zabawie sylwestrowej, czy marzy Ci się romantyczny weekend z Twoją drugą połówką, to miejsce jest dla Ciebie. Tutaj, otoczony naturą, zrelaksujesz się i odpoczniesz.


Bieszczadzki Zawóz jest również idealnym miejscem na zimowe wypady z rodziną – tereny zachęcają do pieszych wycieczek, jazdy na sankach i ruchu na świeżym powietrzu. Jeśli macie ochotę wybrać się na narty, to najbliższe stoki są oddalone jedynie o 30 kilometrów. Po całodziennej aktywności możecie wypocząć, popijając gorącą czekoladę i wygrzewając się przy kominku, który znajdziecie w naszym całorocznym domku „Karol”.

Wystarczy jedno spojrzenie na gwiaździste, bezchmurne niebo by zakochać się w tym miejscu.

Jeśli jesteście gotowi, by przeżyć niezapomniane chwile – przyjeżdżajcie do Zawozu!

Zapraszamy Was serdecznie!

Zima Nad Zalewem? Jak najbardziej! - Domki nad Zalewem