Skip to content Skip to footer
O nas

Zapewniamy idealny wypoczynek

Zapraszamy serdecznie do spędzenia urlopu w naszym małym i urokliwym zakątku świata. Gwarantujemy ciszę i spokój dla osób uciekających od miejskiego zgiełku i hałasu. Dla aktywnych sportowo – bieszczadzkie lasy ze ścieżkami zarówno do spacerów jak i jazdy na rowerze oraz całe zaplecze wypożyczalni ze sprzętem wodnym. Osoby lubiące rozrywkę i zabawę też znajdą coś dla siebie. W obrębie miejscowości znajdują się bary oraz karczmy z organizowanymi potańcówkami.

Nasze domki położone są w malowniczej okolicy, na półwyspie w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Solińskiego. Do dyspozycji naszych gości jest ogrodzony teren z parkingiem oraz altany z grillami. Dla najmłodszych gości też znajdą się atrakcje umilające im pobyt w naszym gospodarstwie – plac zabaw, trampolina, piaskownica. Wszystkie domki zostały wyposażone w telewizory, jest także dostęp do sieci WIFI.

Mamy nadzieję, że otoczeni wodą Jeziora Solińskiego i lasami spędzicie u nas urlop podczas którego naładujecie baterie na pozostałą część roku. Z naszej strony możemy zagwarantować Państwu, że dołożymy wszelkich starań, aby tak właśnie było i żebyśmy mogli spotkać się ponownie za rok!

Foto 024
0
Domków
0
Szczęśliwych wczasowiczów
0 %
Komfortu
Nasze motto

Zawsze dbamy o naszych gości, by

niezmiennie

relaksu,

i niezapomnianych chwil.

Renata Wronowska

Właścicielka

Nasze motto

Zawsze dbamy o naszych gości, by

niezmiennie

relaksu,

i niezapomnianych chwil.

Renata Wronowska

Właścicielka

O nas - Domki nad Zalewem