Skip to content Skip to footer

Państwa pobyt i wypoczynek w naszych domkach można wzbogacić o pakiet energia, czyli zestaw witamin skomponowanych w celu poprawy samopoczucia i kondycji. Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o gościach, którzy chcą w malowniczych okolicznościach przyrody zadbać o swoje zdrowie.

Rezerwując i wykupując tygodniowy pobyt otrzymują Państwo wybrany pakiet gratis!

Zapraszamy do domków nad Jeziorem Solińskim!

Chlorofil

W pakiecie energia goście znajdą m.in. DuoLife Chlorofil, czyli kompozycję naturalnych składników wpływającą na oczyszczanie organizmu z toksyn. Chlorofil zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów i grzybów oraz wspomaga regenerację organizmu borykającego się z długotrwałym, przewlekłym stresem. DuoLife Chlorofil zawiera:

  • chlorofilinę – składnik o wielu drogocennych właściwościach, m.in. alkalizujących, eliminujących toksyny, opóźniających procesy utleniania komórkowego, wzmacniających układ immunologicznych;
  • jęczmień – źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego, wpływa na równowagę kwasowo-zasadową w organizmie;
  • lucernę – źródło białka, które wzmacnia i oczyszcza organizm;
  • olejek miętowy – wspomaga oczyszczanie organizmu, likwiduje szkodliwe drobnoustroje;
  • chlorella – najbogatsze źródło chlorofilu, składnik bogaty w aminokwasy, wpływa na usuwanie z organizmu toksyn.

Fizzy Easy energy

W zestawie witamin znajdują się także tabletki musujące DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy. To suplement diety, który wpływa nie tylko na większą energię, ale wspomaga także koncentrację i witalność. Produkt został skomponowany z 14 składników wykazujących działanie synergistyczne. W preparacie znajduje się także formuła BioPerine®, która sprzyja poprawie przyswajania składników odżywczych zawartych w suplemencie diety.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą pakietu energia, zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat pakietu ruchowego oraz pakietu odporność.

pakiet energia
Pakiet energia – zestaw Chlorofil i Fizzy Easy energy